Jimin poppoo

Siperiankissat, kuriilien bobtailit ja suomenlapinkoira

Mandariinien potretit

Here comes the two weeks old ladys and gentlemen.

Annastiina on suuri ja voimakas ja siperialaisen pyöreä tyttö!

Anakinkin avasi silmänsä katselemaan tätä maailmaa. :)

Amanda on kaunotar, prinsessa ja ihastuttava tyttönen. :) Kyllä silmät alkavat jo olla auki.

Amadeus. Voi sinun kanssasi! Tässä taitaa olla pyöreä jysky ihan Ramseksen tyyliin. Neidot ja naiset lakoaa vielä tassujesi juureen.

Ja Adalmiina. Helmi siperiankissojen joukossa. :)

Posted in Mannan pennut 1 year, 2 months ago at 10:55 pm.

8 comments

8 Replies

  1. hipsu ja muu kotiväki Nov 20th 2008

    Kauniit profiilit, hyvät taustat, sievät tytöt, komiat pojat, mutta voi herraisä kyllä meirän poika on pitänyt puolensa Mannan maitobaarissa. Amadeus oot ihana äijä, isäntä on tulossa taloon.

  2. Ihkuja vauvoja! Ne näyttää jo kissoilta ;)

  3. Wow they all look so perfect. From small helpless things to kittens with each their own personality. Lovely!

  4. Täytyy kyllä viikonlopun aikana tulla kameran kautta ihastelemaan pienokaisia ihan livenä!

  5. On ne vaan ihan mielettömän ihania kaikki. :) Mutta varsinkin Annastiina, oih ja voih miten suloinen se tuossa kuvassa onkaan. <3

  6. Annastiina todella on upea! Tuntuu, että kaikki vaan on kohdallaan.

  7. Awws! Ihania pikkukisuja! <3

  8. Roketti Nov 21st 2008

    Aika hauska, että nekin tosiaan alkaa olla jo kuitenkin itsensä näköisiä, vaikka niin samanlaisiltakin näyttävät! Ihania hurmureita ja kaunottaria!!


Leave a Reply